שאלות נפוצות

 

את "המסע" פיתחה ברנדון בייס, מורה למודעות ולריפוי הוליסטי מזה כשלושים שנה. היא היתה תלמידתו של דיפאק צ‘ופרה ומנחה ראשית בסדנאות NLP של אנטוני רובינס, כאשר אובחן ברחמה גידול מסוכן בגודל כדורסל. בעקבות מסע גילוי עצמי, היא נרפאה ממנו כליל תוך שישה וחצי שבועות, ללא ניתוח, ללא תרופות וללא התערבות רפואית כלשהי. בעקבות תהליך הריפוי שעברה פיתחה את שיטת "המסע", ומאז היא מלמדת את השיטה ברחבי העולם.
המסע הוא עבודת ריפוי ותהליך שינוי רב עוצמה, שבכוחו לעורר את חוכמתו האינסופית של הגוף האנושי. התהליך עוזר לנו להבחין בדפוסי ההתנהגות והחשיבה שמנהלים את חיינו ובזיכרונות ישנים המאוחסנים בגופנו, אותם אימצנו כתוצאה מחוויות רגשיות ופיזיות שחווינו.
המסע הוא תהליך של התבוננות פנימה, גילוי, ניקוי וסליחה. בשיטה הזו אנו לא רק מעלים זיכרון כואב, אלא חושפים את שורשן של הבעיות, משחררים אותן באופן מלא ומאפשרים לגוף להשתמש ביכולת הריפוי הטבעית שלו.

 

בתוך תאי גופנו מאוחסנים זיכרונות רגשיים קדומים, העלולים לגרום ליצירת דפוסים של חסימות ומחלות בתוך התא.
תאי הגוף מתחדשים כל הזמן, אבל הזיכרונות התאיים לא נמחקים עם התאים שמתים, אלא מועברים לתאים החדשים שנוצרים, כך שהחסימות ודפוסי המחלות נמשכים ונאגרים בגוף.
בכל אחד מאיתנו שוכנת חוכמה פנימית הגורמת ללב לפעום, לתאים להתחדש ולנשימה להתרחש גם בשנתנו. אפשר להגיע אל החוכמה הזו, לבטוח בה ולגלות זיכרונות רגשיים המאוחסנים בתאי גופנו.
סליחה אמיתית שלמה לכל הדמויות המעורבות בזיכרונות הרגשיים גורמת לגוף לייצר באופן אוטומטי תאים חדשים בריאים.
רק כאשר נבין איזה שיעור המחלה או החסימה הפיזית באו ללמד אותנו, ונשחרר את הנושאים הרגשיים שנאגרו בגוף, תתאפשר החלמה אמיתית בכל הרמות: פיזית, רגשית ורוחנית.
המשותף לכל האנשים שריפאו את עצמם הוא ההצלחה לגעת בשקט ההוויה (בתבונה הנצחית, בחוכמה שמעבר לתודעה) ולשחרר זיכרונות שהיו מאוחסנים ברמה התאית.

 

סדנת המסע מיועדת לאנשים שרוצים לפתור בעיה פיזית, לאנשים שמרגישים חסומים מבחינה רגשית, למטפלים בשיטות שונות שרוצים להרחיב את הכלים שבידם, ולכל מי שרוצה לממש את פוטנציאל השמחה, הבריאות והאהבה בחייו. הסדנה מיועדת לכולם!

 

את סדנאות המסע המתקיימות בישראל מנחים ברנדון בייס ואנשי הצוות הבכירים שלה, שמעבירים סדנאות מסע ברחבי העולם. כל המנחים של סדנאות המסע בעולם החלו את דרכם עם ברנדון מאז נוצר התהליך ועוצב כסדנת ריפוי, והם מעבירים גם את הסדנאות המתקדמות של המסע, מתוך תחושת שליחות, באהבה ובמסירות אין קץ. אחרי למעלה מ20 שנה של לימוד, ברנדון פיתחה את סדנת המסע האינטנסיבית "החדשה", שכמו הקודמת מלמדת את שיטת מסע ואיך לעבוד איתה, אבל עושה זאת יחד עם עבודת חקירה אישית ופנימית ומשתמשת בלימוד תהליכי המסע ותירגול על הנושאים העולים בחקירה.
סדנאות שאינן מונחות ע"י ברנדון, מועברות ע"י מנחים שהוכשרו לכך, מלמדות את השימוש בשיטה, נקראות בשם "חווית המסע", גם שם תלמדו את השימוש בשיטת המסע, איך לעבור ולהעביר את תהליכי המסע בדרך שתביא את התוצאות הטובות ביותר. (ברור שסדנאות אלו תהיינה זולות יותר)
בארץ הוכשרה מדריכה מיוחדת  – עירית ליפשיץ – שנבחרה ע"י ברנדון להעביר את הסדנאות בעברית, אנחנו משתדלים לערוך את סדנת המסע בעברית פעם בשנה, יתכן שנערוך יותר, אם ברנדון תצמצם את קצב הגעתה לישראל.

 

שני התהליכים נבדלים זה מזה בדרך שבה מגיעים לשורש "הבעיה", כאשר היעד הוא אותו היעד – להגיע למקום שנאגר בו מטען רגשי לא פתור, הבא לידי ביטוי כחסימה או כמחלה. דרך הגוף או דרך הרגש נגיע לאותו "מחסן" זיכרונות, ותמיד נזדקק לביטוי ודיאלוג עם המקום הכואב, ולסליחה שתשחרר אותנו ותקל מבחינה פיזית ורגשית כאחד.

 

תהליך המסע מוצע על ידי ברנדון בייס עצמה בנדיבות רבה בסוף הספר המסע, וגם בתקליטורים (בעברית ובאנגלית) לעבודה עצמית, שניתן לרכוש במשרד המסע ישראל. אכן כן, אפשר לעבור תהליך עצמי של מסע, אם כי תמיד עדיף שמישהו ינחה את התהליך.

 

עבודת המסע עוזרת לכל מי שחווה קושי כלשהו בחייו. זה יכול להתבטא בהרגשה שמשהו חסר בחיים, בחוסר חדווה, בחוסר סיפוק, בהתמכרויות, במחלות כרוניות ובתופעות פיזיות. המסע מעניק כלים מיוחדים במינם לשליטה פעילה על כל תחומי החיים, הזדמנות לנקות אמונות ונדרים מגבילים, והוא מתאים לכל אדם הרוצה לפגוש את עצמו ללא "הסיפור" של חייו, אלא כאדם חופשי, משוחרר ובריא.
זאת הזדמנות מבורכת לגלות את ליבת האמת ואת עצמכם האותנטי. המסע מדריך אתכם כיצד לגלות את הגדלות הטמונה בכם, את הפוטנציאל האינסופי שקיים בתוככם – ולאפשר לו להשפיע באופן חיובי על חייכם.

 

אפשר לגרום לשינוי מהותי כבר מהיום הראשון. תהליך המסע, מעבר להיותו מחולל פלאים מבחינה רגשית ופיזית, פותח צוהר לחוויות של אחדות, קבלה עצמית, אהבה עצמית, קבלה של בני אדם והבנתם ממקום של הנשמה, התחברות פנימה ומציאת שקט ויציבות אישית.
ומה שקסום בתהליכי המסע הוא שניקיון ברמת התא מעמעם את הכאב ואפילו מחסל אותו, ומשחרר אותנו מזיכרונות טראומטיים או כאלה שאינם מאפשרים לפוטנציאל השמחה והבריאות שלנו לפרוח, כך ששלושת הימים מוגדרים בפי רוב "סדנה משנה חיים"…

 

טיפול פרטני הוא טיפול אישי הניתן על ידי מטפל מוסמך, אורכו כשעתיים והוא נקודתי וממוקד.
סדנת המסע נמשכת שלושה ימים, והיא אינטנסיבית. יום שלם מוקדש לחוויית המסע הרגשי, יום שלם מוקדש לחוויית המסע הפיזי, והיום השלישי מוקדש להטמעת התהליכים כמטפלים וכמטופלים, ולרכישת כלים נוספים לטיפול במצבים שונים שעשויים לעלות במהלך המסע.
הסדנה נותנת הזדמנות לכל אדם, גם אם אין לו כל רקע טיפולי, להוביל אדם אחר בתהליך מסע, ולראות בבהירות את הטכניקה הפשוטה והעמוקה של תהליך הריפוי והשחרור הזה, שעשוי לשרת כל אדם בסביבתכם.

 

כשמנחי סדנאות המסע מגיעים מחו"ל, ולכן אז החלק של ההנחיה הוא באנגלית. החלק החווייתי של התרגול המעשי מתבצע בזוגות בשפתם של המשתתפים (החלוקה לזוגות היא עצמאית, כל משתתף בוחר לו בן זוג כרצונו). בכל הסדנאות יש תרגום סימולטני לעברית באמצעות אוזניות אישיות. החומר הכתוב ניתן הן בעברית והן באנגלית. ברור שכשהסדנה בעברית, זה לא משנה.

 

כשלושים עד ארבעים אחוז מהמשתתפים בסדנאות המסע בישראל הם דתיים, חלקם חרדיים. תהליך המסע אינו כרוך במגע גופני, וכל משתתף בוחר כרצונו את שותפיו לתהליכים. התהליך מחזק כל אדם באשר הוא, ופותח בפני כל אחד ואחד אפשרות לחופש בכל תחום ועניין. יש לא מעט פוסקים ורבנים שממליצים על ספר המסע ועל סדנת המסע, ורואים בתהליך כלי מדויק ונפלא להעצמת השמחה והבריאות הרגשית והפיזית.

 

הסדנה מתחילה כאשר המנחה מתאר איך נוצרו ועוצבו תהליכי המסע, משתף בחוויות, מוביל את הקבוצה במדיטציה ובתהליך התבוננות אישית, מדגים על הבמה תהליך אותנטי של מסע ובכך נוצרת הכנה עבור המשתתפים לקראת התהליך שהם הולכים לחוות. לאורך היום נוצרת אינטראקציה עם הסובבים, האווירה מאוד נינוחה, תומכת ומאפשרת למצוא חיוך… מבט… ואפילו הזמנה ישירה לחבור לשם התהליך. ואם בכל זאת נדרשת עזרה במציאת שותף לתהליך, היא תגיע במהרה מצוות הסיוע.

 

בכל סדנאות המסע יש צוות מסייעים מהארץ, המורכב מאנשים שעברו את הסדנה וממטפלים מוסמכים בשיטת המסע. אנשי הצוות עוברים הדרכה וחלוקה לתפקידים על פי כישורים, ומתפזרים באולם על מנת לעזור בכל מקום שנדרש, כולל העברת תהליכים חוזרים מחוץ לאולם הסדנה לפי הצורך.

 

מפגשי בוגרים הם מפגשים של כל מי שעבר את סדנת המסע. המפגשים מתקיימים לרוב בבתיהם הפרטיים של המטפלים המוסמכים, בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית ותומכת. פרסום בדבר המפגשים ומועדם נשלח אחת לחודש באמצעות מייל ממשרד המסע.
המפגשים מהווים הזדמנות להמשיך ולהעמיק את תהליכי המסע ואת עבודת הריפוי שכבר התחלתם בה.
כל מסע תרם ותורם לרצף ההתפתחות האישית ולהסרת שכבה רגשית שאיננה משרתת אותנו עוד. ברנדון בייס מספרת שהיא עצמה עדיין עוברת פעם בשבוע תהליך מסע.
במפגשים ניתן לחוות מסע, להעניק מסע, לשאול שאלות, לשתף בחוויות וליהנות ממדיטציה. ההתנסות בקבוצה מעניקה ביטחון, אמון ואימון בתהליך. יש הזדמנות לפגוש אנשים שונים הבאים ללמוד יחד. אם בזמן התהליך עולה קושי או התלבטות – יש אפשרות לשאול ולקבל סיוע.
זוהי הזמנה לבוגרי הסדנאות לבוא למפגשים, לצלול ולהעמיק בתהליך הריפוי ולהיפתח עוד ועוד לתודעה של חופש, לממש את הפוטנציאל האינסופי שלכם ולחזור הביתה – להיות מי שאתם באמת.
כאמור, המפגשים נערכים על פי רוב בהדרכת מטפלים ובביתם. המטפלים תורמים מניסיונם ומזמנם, ולכן חלקם כרוכים בתשלום.

 

כל משתתף בסדנה לומד כיצד להוביל אדם אחר בתהליך מסע, לומד לבטוח בעצמו ובתהליך, ויכול להעביר אותו לאנשים היקרים לו. כמובן שטיפול מסע שלם בתשלום מצריך אחריות וניסיון רבים יותר, ודורש הכשרה והסמכה של ארגון המסע העולמי.

 

מסלול המטפלים של המסע כולל שש סדנאות של עבודה עצמית עמוקה והגשת כחמישים מקרים טיפוליים בהם תיבדק ההתקדמות וההתפתחות האישית של המטפל וכמובן הטיפול והתמורה שחלה אצל המטופל. הראשונה מבין הסדנאות היא סדנת המסע האינטנסיבית.
שלוש הסדנאות האחרונות מתקיימות בחו"ל. משרד המסע ישראל עוזר לכל מי שנמצא במסלול המטפלים להתארגן  לנסיעה, וגם דואג לתרגום ומלווה כאשר מדובר בקבוצה.
את פירוט הסדנאות השונות ניתן לראות בדף "סדנאות מסע מתקדמות".

 

במהלך הסדנה אין אפשרות להקליט ולא נדרש לכתוב דבר. הסדנה מבוססת על התבוננת והתנסות חווייתית. בשעת עבודת המסע רצוי להימנע מהסחות דעת, כדי שכל האנרגיה ותשומת הלב יופנו להתבוננות פנימה… זאת הזדמנות פז "לצלול" לתוככם ולאפשר תהליך ריפוי. במהלך הסדנה יחולקו דפים מודפסים של תהליכי המסע והתכנים שהועברו בסדנה, לכן אין כל צורך לתעד או לזכור את הדברים.

 

דרך משרד המסע ישראל מתפרסמים אחת לחודש מפגשי בוגרים של סדנאות המסע. המפגשים מתקיימים באזורים שונים בארץ, בהנחיית מטפלים מוסמכים (להרחבה – ראו שאלה מהם "מפגשי הבוגרים"). מלבד זאת, כל בוגר סדנת המסע יכול ליזום מפגש להחלפת מסעות עם בוגר או בוגרים אחרים כרצונו, ואפילו להזמין מטפל מוסמך שיוביל את הקבוצה וייתן תמיכה לאורך המפגש.

85 תגובות לפוסט "שאלות נפוצות"

 1. הדסה הגיב:

  רציתי לשאול שתי שאלות ,קראתי את הספרים של ברנדון בייס ורציתי לשאול:
  יכול להיות שתופעות של הריון כמו בחילות וצירים מוקדמים קשורים בגורם ריגשי או שאין קשר?
  ועוד שאלה: יש לי חברה שגילו לה בגיל 28 גילו לה סכרת נעורים , יש מצב שהיא יוצאת מזה דרך שיטת המסע?

  • סדנאות המסע הגיב:

   שלום הדסה.
   שאלה 1: בהחלט יכול להיות, כי פיסית הם אינם הכרח – לא לכולן יש תופעות כאלו. השאלה תיאורטית וקשה לדעת בוודאות.
   שאלה 2: בנחלט אפשר ששיטת המסע תעזור. כמובן, המסע אינו תרופה או נוסחה, הוא בעיקר תלוי ביכולת להתמסר לתהליך, ולשחרר

 2. שושנה הלפרין הגיב:

  ברצוני לדעת האם יש גם סדנא לאכילה?
  נדמה לי שלא לכל מטופל מתאים ויכול להיות אפילו מסוכן להיכנס לדמיון עמוק, למשל אדם שיכול לקבל התקף חרדה, פסיכוזה וכו'

  • סדנאות המסע הגיב:

   שלום שושנה,
   המסע אינו מטפל בתופעה אלא בגורם שלה. אם בעיית האכילה היא רגשית, בשיטת המסע אנחנו נמצא את הרגש המעורר את התופעה ומשם נטפל.
   אין לנו סדנה מיוחדת לאכילה, גם לא בתכנון כרגע סדנה לציבור החרדי.
   תהליך המסע אינו מסוכן ומתאים לכל אדם המוכן להתנסות בו. אנחנו ממליצים ללכת למטפלים שהוסמכו ע"י ברנדון בייס עצמה ולמדו איך לטפל גם במקרים יותר רגישים. תהליך המסע אינו אגרסיבי ואינו מוביל או מכריח כיוון כלשהו, מנסיוננו, מערכת גוף-נפש שלנו מעלה רק סיטואציות וזיכרונות שאנחנו יכולים להכיל ולהתמודד איתם

 3. שושנה הלפרין הגיב:

  ברצוני לדעת אם יש לכם סדנא לציבור חרדי במקום נגיש יותר. האם יש גם סדנא לאכילה?
  נדמה לי שלא לכל מטופל מתאים ויכול להיות אפילו מסוכן להיכנס לדמיון עמוק, למשל אדם שיכול לקבל התקף חרדה, פסיכוזה וכו'

 4. פידה הגיב:

  אם אני רוצה להיות מדריכה מוסמכת לטיפול בשיטת המסע..
  מה אני מקבלת אחרי סדנת זו??
  האם אני חייבת להמשיך בסדנאות שאחרי? או שזה שלב מספק למדריכים מתחילים ??
  תודה !

  • שלום פייזה
   סדנה זו נחשבת כסדנה ראשונה לצורך ההכשרה כמטפלת מסע מוסמכת. אחריה אפשר להשתתף בסדנה השניה, שהיא סדנת "מודעות ושפע"
   בכדי להיות מטפלת מסע מוסמכת, יש להשתתף ב 6 סדנאות, ולמלא כ-50 דוחות טיפול לפי מפרט. כל הפרטים ב http://www.thejourney.co.il/journey-practitioners-program/
   אם אין ברצונך להפוך למטפלת מוסמכת של המסע, אינך חייבת להמשיךבסדנאות ההמשך.

 5. נעמי הגיב:

  מתעניינת בסדנת המסע.תאריך הסדנא מוקדם לי מדי. אשמח שתשמרו את המחיר עד מועד קרוב לסדנא.תודה

  • שלום נעמי.
   כל הרעיון במחיר המוקדם הוא שהוא מוקדם ורחוק מהאירוע.
   לקראת הסדנה המחירים ילכו ויעלו.
   המחיר הזה hשמר עד בדיוק שבועיים עד ה 28.5 ואז יועלה למחירים הראויים לסדנה של ברנדון.
   מציעים לך להירשם מיד.
   נשמח לראות אותך.

  • שולמית הגיב:

   בס"ד
   איפה ישנים?
   מתי תהיה סדנה בירושלים?

 6. צופיה הגיב:

  רציתי לדעת איך אפשר להשיג דיסק הדרכה של המסע בעברית? תודה

 7. ג'ני הגיב:

  מחפשת קורסהמסע הכי קרוב בבקשה תסמסו לי עם מישהו יודע 0559770876

  • הי ג'ני,
   סדנת המסע הקרובה, עם ברנדון, תיערך באמצע נובמבר (14-16) עדיין אין לנו את כל הפרטים, מקווים בקרוב…
   את מוזמנת להתקשר אלינו למשרד לשאלות נוספות 077-46655292

 8. הדר הגיב:

  שלום, אני מתעניינת בסדנה לציבור הדתי.
  האם הסדנה מועברת באנגלית עם תרגום או שבשפה העברית?

 9. שושנה הגיב:

  שלום,
  רציתי לשאול בקשר לסדנא בירושלים.
  מה זה אומר שזה לציבור החרדי? התכנים יהיו שונים?
  במה זה שונה?
  אני שואלת כי אשמח לבוא לסדנא ויותר נוח לי בירושלים, אבל אני לא מהמגזר החרדי..
  תודה

 10. תמר הגיב:

  שלום
  במידה ונרשמתי ואיני יכולה להגיע מסיבה כלשהי, עד מתי ניתן לבטל הרשמה ולקבל החזר כספי?

 11. תמר הגיב:

  שלום,

  אני מורה ורציתי לדעת מתי יש סדנה של המסע למורים (עם גמול השתלמות).
  אשמח לקבל פרטים מתי שתהיה סדנה כזאת, כי אני מאד מעוניינת !

  תודה,

  תמר

 12. סיל הגיב:

  שלום, מעוניינת להצטרף/הירשם לסדנא בנובמבר 2016 . מבקשת לדעת עלויות.
  אפשר למייל .
  תודה רבה

  סיל

 13. גאיה הגיב:

  הי, הייתי מעוניינת להשתתף בסדנא הבאה אך כתבתם שהיא בעברית, האם זה אומר שברנדון בייס לא תנחה אותה?
  תודה

 14. ברכה הגיב:

  שלום וברכה,
  אשמח מאד לקבל פרטים על סדנה, אם וכאשר תפתח כזו, לציבור החרדי.
  כמו כן, איפה אפשר לקרא חומר בנושא?
  תודה

 15. (מרים) יסכה בוןחניק הגיב:

  בע"ה אני נרשמת לסדנא של מרץ.
  האם יש אפשרות לארגן כיבוד וארוחת צהריים בהכשר המתאים לחרדים: העדה החרדית, לנדאו או רובין? אפשר לארגן אריזות סגורות בקלות, על פי רישום מראש. אני אישית מעדיפה להישאר באיזור הרצליה ל 3 ימים רצופים וזה מאוד יקל עלי.

 16. איריס מילר הגיב:

  עירית שלום
  אשמח לשמוע יותר פרטים בעניין האם הסדנא מתאימה לאנשים דתיים או ש יש קבוצה נפרדת לדתיים
  האם זו סדנא אחת או שיש כמה סדנאות בנושא
  תודה
  איריס

  • שלום איריס,
   סדנת המסע האינטנסיבית מיועדת ללמד את שיטת המסע ואת השימוש המיטבי בה.
   סדנאות ההמשך מיועדות למי שרוצה להתפתח אישית, או לקבל הסמכה כמטפל/ת מברנדון בייס, יש לעבור מסלול שלם של הסמכה, הכולל 5 סדנאות וסטאז'. כל הפרטים באתר בדף "מסלול המטפלים".
   כ 25-30% מהמשתתפים הם דתיים (עד חרדים). באופן טבעי, הרוב נשים.
   אין לנו כרגע תכנון לערוך סדנאות ייעודיות לקהל הדתי

  • איריס שלום,
   אם במקרה אינך עוקבת אחר הפרסומים שלנו- נרצה ליידע אותך על סדנה לציבור הדתי והחרדי. כל הפרטים כאן http://www.thejourney.co.il/orthji/

 17. בוקי ברדע הגיב:

  שלום .האם ישנה דרך להתנדב ובדרך זו "לשלם " על הסדנה?

  תודה . בוקי (פסיכוטרפיסטית קפואה)

  ניד- 0533326309

 18. דנה הגיב:

  אשמח לקבל פרטים על סדנת המסע בעברית -תאריכים עלויות מיקום -תודה דנה

 19. דנה הגיב:

  הייי אשמח לדעת פרטים על הסדנא בעברית שכתוב כאן שתתקיים בהמשך

 20. שרה הגיב:

  שלום, ברצוני להצטרף לסדנה בעברית. האם זה רק למורים או גם לאחרים. והאם יש סדנה קרובה יותר ממרץ. אשמח לשמוע מכם. תודה, שרה רוזנברג

  • שלום שרה,
   עדיין אין ידינו את כל הפרטים על סדנת מרץ, נפרסם כשיהיה לנו. את מוזמנת להירשם למידע באתר, ולהכנס לרשימת התפוצה שלנו.
   זו הסדנה המיועדת לכלל הקהל, ללא הגבלת תחום עיסוק.

 21. דניאל הגיב:

  ב"ה

  רציתי לשאול, באמת רוב האנשים שעברו את הסדנא מבינים כל כך טוב אנגלית. כי נראה לי די לא מציאותי שאת כל הסדנא אני צריך לשמוע באוזניות.. כי אם כן למה לי להגיע עד שם . ומה הרווח שיש לי מכך ש ברנדון מגיעה לכאן ?

  תודה לכולם על התגובות 🙂

  • דניאל,
   למעלה מחמישים אחוזים מהמשתתפים משתמשים באזניות. רבים עשו את כל מסלול המטפלים (כולל סדנאות של 8 ימיםבחו"ל) עם תרגום סימולטני באזניות.
   אם באמת הדבר מפריע לך כל כך, אתה מוזמן להמתין למרץ, אז תהיה לנו סדנה בדיוק כזו בעברית.

 22. נילי רובין הגיב:

  מבקשת לקבל גם פרטים לסדנאות למורים כפי שראיתי בהודעות הקודמות.
  תודה,
  נילי

 23. I am interested in signing up for the JI in Israel November 16-18. i hope to travel from usa . could i please be sent information on this event in English? thank you!

 24. semi הגיב:

  היי ושלום.רציתי לדעת כמה אנשים משתתפים בסדנא של ברנדון הקרובה?

  • שלום,
   ההרשמה כמובן עדיין לא הסתיימה, אז ברור שאין אפשרותנו לדעת.
   בד"כ, בסדנאות של ברנדון יש חנו בסביבות 130-150 איש. אנחנו מקווים למספר דומה. (מביאים בחשבון אולי קצת פחות בגלל החג).
   בברכה,

 25. גלית הגיב:

  האם הסדנא של השלושה ימים מועברת ומונחית ע״י ברנדון בייס?

  • הי גלית,
   סדנת המסע האינטנסיבית מועברת ע"י ברנדון בייס, בד"כ היא מגיעה פעם בשנה. לפעמים מגיעה איתה מדריכה נוספת מחו"ל.
   יש לנו בארץ גם סדנאות המועברות בעברית, ע"י מנחה שהוכשרה במיוחד ע"י ברנדון, אנחנו משתדלים לערוך גם אותם פעם בשנה.

 26. כרמל הגיב:

  שלום, רציתי לשאול מה יעיל יותר, סדנה אינטנסיבית בהנחיית ברנדון או טיפול פרטני אצל אחד מהמטפלים המוסמכים? מה ההבדל?

  • שלום כרמל,
   השאלה כמובן מה המטרה שלך.
   מטרת הסדנה היא ללמד אותך להשתמש בתהליך המסע באופן עצמאי ולהכניס אותו ככלי לחיי היומיום שלך. בסדנה לומדים צעד אחר צעד לעבור ולהעביר את תהליכי המסע
   אם את רוצה לטפל במשהו ספציפי, בבעיה נקודתית, ואינך מעוניינת לעבור ולהעביר מסעות עם אחרים, אולי כדאי לשקול טיפולים אצל מטפלים מוסמכים.

 27. מוישה הגיב:

  שלום רב
  אני אדם מאוד ביישן ולא מסוגל לחשוף את רגשותי בציבור
  זה ממש קשה לי. האם אני גם יכול להשתתף בסדנה כזו.
  או שעדיף ללכת לטיפול פרטני

  • שלום מוישה,
   בסדנת המסע אין חובת חשיפה, אין שיתוף עם הקהל -אלא אם רוצים. התהליכים נעשים בזוגות, ובפרטיות מלאה.
   הסדנה נעשית באוירה תומכת ומחבקת, יש לנו עשרות מסייעים מנוסים לסייע לך בתהליך, אם תתקל בקשיים.
   בכל מקרה – הטיפול האישי אצל מטפל מוסמך הוא ממוקד יותר, ומומלץ אם יש בעיה ספציפית בה אתה רוצה לטפל.
   בברכה,
   סדנאות המסע

 28. dganit1985 הגיב:

  אם אני קוראת את כל הספרים של ברנדון בייס, האם אני יכולה לטפל בעצמי ובאנשים אחרים?

  • שלום דגנית.
   כעיקרון – כל התהליכים מצויים בספרים, טכנית, את יכולה להעביר תהליכים לאנשים אחרים, או לקבל מהם תהליך, רוב האנשים מוצאים שזה לא קל להם, ולכן הם לומדים את השיטה בסדנאות שלנו.
   כדי להיות מוגדרת כ"מטפלת מוסמכת" של המסע הוגדר מסלול ארוך ומקיף, ראי באתר.

 29. cochi הגיב:

  אשמח לקבל תוכנית המתאימה לעובדי משרד החינוך.

  תודה.

 30. daniele הגיב:

  אני דתיה ומעוניינת בסדנא נפרדת לדברים ונשים בירושלים יש ביקוש כזה?

  • שלום דניאל,
   כרגע לא מתוכננת סדנה נפרדת המיועדת לקהל החרדי.
   אכן קיים ביקוש, אבל מועט.
   יתכן ויהיה בעתיד, היו סדנאות כאלו בעבר, אבל הביקוש היה קטן, לצערנו. מבחינתו הדבר דורש היערכות מיוחדת מצידנו מאחר וברנדון אינה יכולה להעביר את הסדנה לקהל כזה.
   מצטערת שריננו יכולים לתת תשובה טובה יותר… 🙂

  • שלום דניאל,
   אמנם עבר הרבה זמן, אבל זה קורה
   סדנה לציבור הדתי והחרדי, עם הפרדה, בירושלים.
   כל הפרטים כאן http://www.thejourney.co.il/orthji

 31. יהודית הגיב:

  אני מורה מעונינת בסדנה של המסע בחופשות של המורים. מתי תהיה סדנה נוספת?

  • irit.thejourney הגיב:

   יהודית שלום.
   כפי ששלחתי לך האופן פרטי, אני מוסיפה גם כאן כדי שתהיה תגובה פומבית.
   במסגרת התמיכה בחינוך בכלל, ותרומה כללית לחברה, ל"המסע" יש מסלול מיוחד למורים ועובדי הוראה המאורגן דרך משרד החינוך.
   אמנם אינו מועבר ע"י ברנדון, אבל מאד מוצלח בפני עצמו, וכבר למעלה מ 250 איש עברו בו.
   לפרטי התקשרות, פנו למשרדי המסע.

 32. li הגיב:

  הלוואי ויהיו סדנאות גם בחופשים. אני מורה ואיני יכולה להשתתף בסדנה

  אגב, אשמח לעזור בארגון סדנאות לציבור הדתי והחרדי כפי שהוצע כאן

  • סדנאות המסע הגיב:

   לי שלום,
   ראי פוסט קודם,
   יש לנו מסלול מיוחד למורים ועובדי הוראה, בשיתוף עם משרד החינוך. הסדנאות מועברות בחופשות מלימודים.
   אשלח לך באופן פרטי את פרטי ההתקשרות לגבי המסלול.

 33. Batya הגיב:

  Call me please 0523445019

 34. Batya הגיב:

  Please send me the daily schedule. I would like to see more in detail what will be going on. Thank you

 35. ישראל הגיב:

  שלום!
  אני מאוד רוצה לעבור את הסדנא. ואני מחכה בקוצר רוח לסדנא שיועבר לציבור הדתי והחרדי. אשמח לשמוע שיהיה אחד כזה בקרוב
  תודה רבה

 36. leah הגיב:

  מדוע הסדנא כה יקרה? חבל…

  • יקר וזול הם מושגים יחסיים. מדובר בסדנה הנמשכת 3 ימים רצופים, כל יום למעלה מ-12 שעות, שווה ערך ל-5 ימי סדנה רגילים.
   אנו מספקים תרגום סימולטני, דפים מודפסים של תהליכי המסע ועוד.
   אנו משקיעים מאמצים רבים על מנת ליצור סביבה תומכת שתאפשר למשתתפים את המרחב הנוח ביותר לתהליך העבודה האישי שעליהם לעבור, והמחיר בהתאם.
   והכי חשוב, מה מקבלים בעד התשלום: בסדנה המרגשת של המסע מתאפשר מרחב של חיבור ליכולת הריפוי הטבעית של גופנו ותחילת תהליך ריפוי שממשיך אחר כך בחיים באופן טבעי וזורם. זאת חוויה מבורכת שבאה לחשוף בפני כל אדם את פוטנציאל השמחה והבריאות ואת יכולת התודעה והגוף לחיות בחופש ובשלום על אף נסיבות החיים.

 37. tkuijhho הגיב:

  אני הייתי בסדנא במלון דניאל ביולי , ולמרות שאני מצוי הרבה בניו איייג' אני יכול להעיד על עצמי שגרם לי שינוי עצום בחיי ,קיבלתי יותר ממה שציפיתי תודה רבה

  • מור הגיב:

   עברו בדיוק 21 ימים מאז שסיימתי את סדנת המסע. הגעתי למסע כשחרדות עצומות מכתיבות את התנהלות חיי.

   מאז המסע עברתי את כל אותם ארועים שבשגרת חיי ללא חרדות כלל.

   בשבועיים הראשונים עוד חיכיתי ל"מכה" שתגיע…

   אבל … כמו שזה הזוי… באותה עוצמה זה אמיתי

   החרדות נעלמו כלא היו ופינו את מקומם לעשייה.

   חזרתי להיות שמחה, יצירתית מלאת אנרגיה ורצון לעשייה ונתינה.

   חזרתי לחיים.

   כמובן שאגיע למסע במרץ….לסדנת השפע…ולכל הסדנאות הנוספות!

   • וואי מור!
    איזה יופי לשמוע!!
    והתודה לחסד, ולברנדון בייס.
    עירית

   • יעקב שרביט הגיב:

    האם מפגש אחד או שניים מספיקים לתהליך ריפוי?האם קצב התהליך הוא אחיד או מתאימים אותו לכל אדם

    • תמר הגיב:

     שלום,
     רציתי לדעת האם במקרה ונרשמתי ובסופו של דבר אני לא יכולה להגיע עד מתי ניתן לבטל ולקבל החזר מלא של התשלום?

     • תמר שלום,
      משום מה לא ענינו לך, מתנצלים
      מדיניות הביטולים של המסע:
      עד חודש לפני הסדנה כסכום מוחזר, בניקוי 10% דמי ביטול
      מחודש לפני הסדנה – הכסף אינו מוחזר, אבל נשמרת לך הזכות (או למישהו מטעמך) לסדנאות הבאות
      אנא פני אלינו למשרד לפרטים נוספים 077-4665292

    • שלום יעקב
     קצב הריפוי הוא אישי ושונה מאדם לאדם, בד"כ המפגש הראשון קצת יותר איטי כי לוקח זמן ללמוד ולהרגיש בנוח עם השיטה, ותלוי בעיקר במידת ההתמסרות של המטופל לטיפול כולו

     • חנה הגיב:

      הייתי רוצה לדעת האם אפשר לרפא כאבי גב ,כאבים בבירכיים,ודלקת פרקים אשמח אם תסמסו לי תשובה,

     • שלום חנה.
      המסע אינו עוסק בסימפטום אלא בגורם הרגשי של התופעה, אנחנו מאמינים שלכל כאב או תופעה פיסית אחרת יש מקור רגשי ועליו אנחנו עובדים.
      לא צירפת מספר טלפון, ולכן לא נוכל לסמס לך.

כתיבת תגובה