ברנדון בייס

ברנדון בייס

ברנדון בייס היא מורה למודעות ולריפוי הוליסטי זה כשלושים שנה. לפני כעשר שנים אובחן ברחמה גידול מסוכן בגודל כדורסל. בעקבות מסע גילוי עצמי היא נרפאה ממנו כליל תוך שישה וחצי שבועות, ללא ניתוח, ללא תרופות וללא התערבות רפואית כלשהי.
בעקבות תהליך הריפוי שעברה פיתחה את שיטת “המסע”, ומאז היא מלמדת את השיטה ברחבי העולם. ספרה המסע ― מדריך מעשי לריפוי ולשחרור הפך לרב מכר בינלאומי בארצות רבות (המסע יצא לאור בעברית בהוצאת פראג. כמו כן יצאו לאור בהוצאת פראג ספריה המסע לילדים ותודעה, המטבע החדש).

"כולנו חולקים חלום…
על היום שבו כל בני האדם יתעוררו לממש את הפוטנציאל האינסופי שלהם, על היום שבו נבין את המודעות המוארת של נשמתנו. תהליך הריפוי הזה והכלים העוצמתיים האלו יביאו לכל אחד שלמות עמוקה ושַלווה בכל היבטי ההוויה.

אנו נושאים תפילה שכל בני האדם יצטרפו לגל ההתעוררות שסוחף את הפלנטה שלנו, ויחד נהווה מסר חי של חסד ושל חמלה, ומעשינו יהיו ביטוי של התודעה הזאת. מי ייתן ועולמנו כולו יחווה שלום, ריפוי ואחדות בכל הרמות."

ברנדון בייס

ברנדון בייס מדברת אודות המסע

YouTube Preview Image

 

לשמיעת ברנדון בייס מדברת על המסע:

ברנדון בייס: מבוא לשיטת המסע

4 תגובות לפוסט "ברנדון בייס"

 1. אביבה הגיב:

  גילו לי pvns בברך ואני צריכה לעבור ניתוח . לטחרונה התחיל כאב מאיזור הגידול עשיתי את המסע הנפשי עם הצ עיפים. השכבות . ואת הרגשי עשיתי לעצמי תוך כדי תנועה. ואני חשבתי לעבור בטיליה דרך ארגון המורים. השאלה אם עדיף במקום אחר.

  • סדנאות המסע הגיב:

   שלום אביבה, השבנו לך מזמן במייל ששלחת אלינו, אבל למען כולם: המסע אינו מטפל בתופעה, אלא בגורם שלה, שהוא רגשי. שמחים שגילית את המסע. איננו ממליצים על מסע עצמי, אלא שמישהו ינחה אותך, כך תקבלי תוצאות יותר טובות. אנחנו ממליצים על רשימה ארוכה של מטפלים הנמצאת באתר שלנו. http://www.thejourney.co.il/certified-practitioners/

 2. מריה חורי הגיב:

  אני בת 30 אמא לשלושה ילדים גילו סרטן בשד ללא סיפור תורשתי במשפחה הרגשה ירודה מצב רוח ירוד מחשבות שאין עתיד שהילדים והבעל יאבדו אותי שכולם יגעלו ממני

  • שלום מריה, מצטערים לשמוע.
   נמליץ לך אולי ללכת להפגש עם מטפל/ת מסע מוסמך, את מוזמנת לבחור לך מהרשימה שבדף מטפלים מוסמכים באתר זה.
   בברכת בריאות שלמה

כתיבת תגובה