הגיבור שלנו

צעיר בן 90 והמאושר באדם
מה הסוד של פרנק? מאת גבי ברט

פרנק הוא ג'נטלמן "אנגלי" אמיתי! הוא מתגורר בגרמניה, ובגיל 90 עדיין מנחה סדנאות לצמיחה אישית לאנשים בעלי מודעות ורקע דומים לשלו. ככל שמתאפשר לו, הוא מגיע לסייע בסדנאות ה"אינטנסיב" של ברנדון המתקיימות בגרמניה. הוא מהווה דוגמה ומופת, מודל וחזון של אפשרות לכל מי שהתמזל מזלו לפגוש אותו! הוא חי מתוך גישה של הכרת תודה ומתוך אושר שעולה על גדותיו.

פרנק השתתף בתוכנית המטפלים של המסע בשנת 2004. לאחר התוכנית אשתו חלתה. בזמן שרוב האנשים מקבלים תופעות כאלה בפחד ועצב, פרנק ואשתו בילו את חודשי חייה המועטים שנותרו כשהם חווים שיתוף ואיכות זה עם זו, מתוך הוקרת תודה על כל שהחיים העניקו להם. אשתו של פרנק נפטרה לבסוף, ולמרות שפרנק חווה צער עמוק על האובדן, היתה לו גם השלמה וידיעה שחייהם כזוג נשוי היו חגיגה אמיתית של החיים.

frank

נראה ברור כי הגנים של משפחת פרנק הם 'טובים מאוד' ומתוכנתים לגדול לגיל מופלג, מכיוון שהוא הראה לנו תמונה שלו ושל אחותו בת 99 שנה, שבדצמבר הקרוב ימלאו לה 100 שנים במזל טוב!

הוא שיתף את ברנדון בסוד אריכות הימים ותחושת האושר המתמשכת שלו בסדנה האחרונה בשטוטגרט, גרמניה:
"ברנדון, אני לא יודע איך להודות לך. אני בן 90 ואני מאושר כמו שלא הייתי מעולם. מאז שהשתתפתי בתוכנית המטפלים, בכל יום, כל היום, אני חושב על כל הדברים עליהם אני מודה. מודה לנשימה, מודה על שאנשים רוצים לחבק אותי בגילי. אני מאושר ושמח יותר מאי פעם. ואנשים שמחים להיות במחיצתי."

תגובה אחת לפוסט "הגיבור שלנו"

 1. יונה יהל הגיב:

  האם אפשרי לממן
  את ההוצאה של משפחתי לסדנא זו
  למרןת שלא הספקנו למלא את מה שיעזור לנו
  השתתפות בהוצאה שקשה לנו
  0504128184
  ובכל זאת
  לא קבלתי תשובה

כתיבת תגובה