פריקת מתחים

ממשלת הולנד מציעה את המסע לכל מועסקיה, כדי לטהר כל שחיקה ומתח שנובעים מהעבודה.

לאחרונה זכו מטפלי המסע, ברברה קוק וויקטור אוברמרס, בחוזה ייחודי – להימנות על אפשרויות הבחירה המוצעות לכל המועסקים בממשלת הולנד, כנותני שירות בטכניקת ריפוי בשיטת המסע לשחרור ולטיהור מתחים המתייחסים לעבודה.

ברכות חמות לוויקטור וברברה ולקבוצת מטפלי המסע!
victor-barbara
בשנת 2008 הקימו מטפלי המסע, ברברה וויקטור, בוורבורג שבהולנד את הברנאאוט פולי (Burnout Poli). זהו מרכז טיפולים שבו אנשים בעלי הפרעות הקשורות לשחיקה ומתח יכולים לקבל טיפול עמוק וייחודי המכוון לעזור להם להחלים ולשוב לעבודה.

הטיפול מבוסס על שלושה עמודי תווך: אימון מנטלי, ריפוי רגשי וטיפול פיזי על ידי אוסטיאופת.

הריפוי הרגשי מבוסס על עבודת המסע, שמביאה לשינוי מהותי הרבה מעבר לטיפול הקונבנציונלי. טיהור חסימות רגשיות המחוברות לזיכרון התאי נותן תוצאות לתמיד.

הברנאאוט פולי הציג את השיטה לממשלת הולנד וזכה בחוזה מכל משרדי הממשלה בהולנד. השימוש ב"מוצר" הייחודי הזה מוצע למועסקים הסובלים משחיקה או ממתחים אחרים שגורמים למחלה.

בתקופה קצרה יחסית הושגו תוצאות מרשימות למדי. ההחלמה של המועסק מהירה, ואין כמעט מקרים שבהם התופעות חזרו על עצמן. שנים עשר משרדי ממשלה מציעים כעת את החבילה של ברנאאוט פולי למועסקים שלהם, כמו גם מוסדות וחברות נוספים ברחבי הולנד.

מאז 2008, שבה נערכו כעשרה טיפולים, גדל מספר הטיפולים ללא שיעור.

מה אומרים ויקטור וברברה על העבודה?
"שמנו לב שאימון מנטלי ושיחות בלבד לא נותנים פתרון לבעיות בריאות הקשורות למתח. אם באמת רוצים להחלים, יש למצוא את הסיבה הנסתרת ולטהר החוצה את השכבה העמוקה ביותר. אז תתאפשר בריאות מתמשכת ותמידית."
מה נפלא בעבודה הזו?

אנשים חווים שחרור עצמי מופלא. לא זו בלבד שהם מועצמים במידה כזו שהם מסוגלים לשוב לעבודתם, אלא שהם חשים באמת ובתמים מאושרים ומחוברים לעצמי האמיתי שלהם, חיים מתוך הפוטנציאל האמיתי שלהם.

כתיבת תגובה