סדנת נו-אגו הפיחה בי חיים חדשים

ארנולד טימרמן, חבר-צוות ומנחה סדנאות המסע, השתתף בסדנת נו-אגו האחרונה כמסייע, והוא חולק את חוויותיו עם השותפים אוהבי האמת.

במשך השנים ומסביב לעולם נפגשה דרכי עם בוגרי המסע, האומרים שכעת כשהם 'מכירים' את כל סדנאות המסע, הכישורים והמיומנויות הם כמהים למשהו חדש. אתם יודעים, יש לי איזו הבנה בעניין, בעיקר לאחר שפעלתי במשרה מלאה בסדנאות במשך חמש שנים.

ונוכחתי לדעת ששגיתי… כל כך שגיתי! למרות שהשתתפתי בסדנת נו-אגו כל כך הרבה פעמים קודם לכן, זו היתה החזקה, המעמיקה והמאירה ביותר, וניפצה רעיונות ותפיסות של ללא אגו שחייתי אי פעם. הותכתי ממש מפני מסכות יותר עתיקות ויותר מעודנות של התניות שעלו על מנת להשתחרר – סמיכות ומהירות. מעולם לא הייתי מודע יותר לשיעבוד שלי למה שנקרא אמיתות, 'אמיתות' שנחשפו כשקרים מוחלטים שנולדו מתוך כאב.
הסדנה הזו העניקה לי חיים חדשים! שליטה התרסקה בענק כמו גם כל התנגדות (חבויה) לאנשים, למצבים ולחיים עצמם. הרעיונות שלי על מי שאני אמור להיות על הבמה, מאחורי שולחן הכתיבה או מאחורי המחשב הנייד שלי – נופצו לרסיסים. אני חש הרבה יותר קל, כעלה נישא ברוח החיים (האמת שמישהו שאל אותי אם הורדתי במשקל – הוא הרגיש שאני כל כך ריק).

המסע הוא לא נוסחה, הוא לא דבר שאתם עושים למישהו אחר. המסע הוא גילוי מתמשך של האמת, העמקה ללא סוף לתוך מודעות. כמה שלא נעשה אותו, זה אף פעם לא יהיה 'יותר מדי', והוא בוודאי שווה השקעה של זמן, אנרגיה וכסף!

ואסיים בקלישאה הנדושה: זה המסע, לא היעד. כמה נכון!

כמו שאנחנו אומרים בהולנדית – 'Veel reisplezier' נסיעה טובה (גם מסע טוב).
ארנולד טימרמן

ברנדון וקווין
סדנת נו-אגו היא הסדנה העוצמתית ביותר בתוכנית הלימודים של המסע.
שני מייסדי המסע, ברנדון וקווין מעבירים את הסדנה המתפתחת תמידית הזו במקום שבו המסכים של הזהויות המזויפות, האגו שלנו – נבנים מחדש, והחופש המואר של האני האמיתי נחשף.

סדנת נו-אגו הבאה באירופה:
עם ברנדון בייס וקווין בילט
16-9 באפריל 2011
צוילנרודה, גרמניה
עם תרגום סימולטני לגרמנית, הולנדית, איטלקית ועברית

כתיבת תגובה