כיצד הביאה קלייר לידי מימוש בחייה את בעל חלומותיה

לגלות את הסוד האמיתי של שפע בר קיימא

לפני מספר ימים התכנסו חברי המסע-אנגליה לפגישת צוות ולהגדרת חזון לחדשנות וליצירת דרכים חדשות של עבודה יחד כקבוצה לקראת מסע הסתיו של סדנאות המסע. קלייר, שנמצאת בחברה שלנו כבר שמונה שנים, הביאה לפגישה את המחברת עם הדברים שכתבה בסדנת השפע בשנת 2003. אנחנו צחקקנו להנתאתנו בעוד היא קוראת מתוכה, וכולנו קלטנו שכל דבר שהיא רשמה אז, התגשם בתוך שנה. אלה לא היו דברים של מה בכך שנכתבו כבדרך אגב – אחד הנושאים ברשימה היה לגור בבית משלה – היא עברה לבית משלה חודשיים אחר כך!

יחד עם זאת, הדבר המרשים ביותר בהצהרת הכוונות שלה היה הרצון לבן זוג שייכנס לחייה. במהלך סדנת השפע, לאחר השתקת החבלנים הסמויים וטיהור כל מה שחוסם אותנו מלבטא שפע בריא, ברנדון מלמדת כיצד להיות כמה שיותר ספציפיים עם מה שאנחנו רוצים בחיינו – וקלייר היתה מאוד ספציפית באשר לבן הזוג שרצתה. אנחנו בטוחים שתהיו נדהמים גם אתם, בדיוק כמונו, מרשימת הבקשות המיוחדת הזו:

מערכת יחסים עם גבר שהוא:
פתוח לאמת וער, גבוה – 1.85-1.75 מ', שיער כהה, עיניים כהות, רגיש, אכפתי, מתחשב, נוכח, מעורב באופן פעיל בהתפתחות עצמית, מאהב על! עצמאי, ספונטני, בעל ידע, ישר, מכבד, עניו, חזק, נוח עם גברים ועם נשים, צמחוני, שזוף, גוף מדהים, מתאים פיזית, משעשע, לוקח אותי לעשות דברים, קונה לי מתנות, בעל סיפוק עצמי, קונה לי פרחים, מכבד את זמני הלבד שלי, יכול לתקשר ביושר על עצמו ועל רגשותיו, יוצר מרחב בטוח שמאפשר לי לשתף אודות עצמי, בעל חוש לעסקים, אמיד, בגיל 35-30, אוהב מוזיקה, יש לו אוסף גדול של מוזיקה, לוקח אותי לאכול בחוץ, בחופש, רומנטי, תרבותי, טייל רבות, לא שותה ולא מעשן, עושה מדיטציה, מתרגל יוגה או משהו דומה.

במערכת היחסים שלנו אנחנו:
נהיה מסוגלים לבטא מה אנחנו מרגישים זה כלפי זו, ניהנה זה בחברת זו, נתמוך ונזין זה את זו.
arnold-claire
טוב, כולנו מכירים את האדם שהיא פגשה, מפני שהוא נעשה טכנאי ההגברה והתאורה של ברנדון ב-2004. כעת, שש שנים מאוחר יותר, ארנולד טימרמן הוא אחד ממנחי הסדנאות שלנו באירופה ומהמנהלים של החברה למודעות – והוא מתאים כמעט לחלוטין לפרטים בהצהרת הכוונות של קלייר. שני דברים עדיין בתהליך ואנחנו מחשיבים אותם תמיד כ-כך או יותר טוב – צבע העיניים שלו וגובהו (עיניו כחולות והוא מתנשא לגובה של 1.88 מ').

קלייר הזכירה לי גם שתמיד חלמה להתחתן בשמלה ורודה – לא ידענו זאת, ובכל זאת בתוך מסע העלייה לרגל הראשון שלנו להודו בשנת 2005, זה היה אירוע של יומיים הרומנטי והמפואר ביותר – החתונה תוכננה כהפתעה, והיא לבשה שמלה ורודה עם קריסטלי סוורובסקי. חגיגה של שמחה ואושר, ואחת מהחתונות היותר שמחות שהיתה לי הזכות להשתתף בהן!

הסוד לשפע אמיתי לפי ברנדון בייס הוא יותר מאשר פשוט לבטא את מה שאנו מייחלים לו בחיינו. עלינו לגשת למקומות עמוקים יותר של אמת ותחילה לנקות את התבניות החבויות של מניעה עצמית שחוסמות אותנו – חבלנים סמויים ושקטים – שמערפלים את הזוהר האמיתי ואת הפוטנציאל של האני האמיתי שלנו.

אלה הם ה'לא מספיק טוב', ה'אני לעולם לא…' החבויים והלא מודעים, הפחדים המושרשים עמוק שהחזיקו בנו בכל כך הרבה רמות בחיינו. כולנו משתמשים בתבניות האלה, בין אם נכיר בכך או לא.

סדנת השפע של ברנדון בייס מעניקה לנו כלים לחשוף את התבניות הללו, לטהר אותן לתמיד, כך שנהיה חופשיים לחלוטין לקבל בברכה את כל השפע שיש ליקום להציע לנו. אם אתם רוצים חיים עשירים, שלמים ומלאים, קריירה טובה יותר, יותר יצירתיות, יחסים טובים וחיי משפחה – זה הזמן להצטרף לעולם השפע.

תגובה אחת לפוסט "כיצד הביאה קלייר לידי מימוש בחייה את בעל חלומותיה"

 1. דליה המר הגיב:

  אני ממש בראשית מסעי , עברתי רק את סדנת המסע האינטנסיבית. לאחר קריאת הספר טסתי מיד לפארג ושם חוויתי את הסדנא המדהימה עם ברנדון בייס שהיא אישיות מופלאה. כיון שאני גרה בארה"ב , אני מחפשת קורסי המשך כאן או לחלופין בארץ (בישראל שזה המקום האידאלי מבחינתי בגלל שהוא יקר ללבי ,זו שפתי וזו ארצי ומולדתי..)
  בינהם סדנת השפע- שתתקבל בברכה בחיי כיון שאני אלופה בשפע של תרוצים מדוע "אני לא יכולה…" לא מוכשרת מספיק… לא יודעת ממש מה אני רוצה… וכך באמת אני מרגישה ובפרוש אני יודעת שאני ח ס ו מ ה …
  זה די מדהים ומרגש שהבקשות של קלייר התמלאו כמעט במלואן–
  אני מאד רוצה לעבור את סדנת השפע — רצוי בישראל , כדי לבדוק הלכה למעשה כיצד הסדנא תעזור לי לשנות דברים מהותיים בחיי ולאגיע ליעודי.
  המון אהבה דליה

כתיבת תגובה