ספרים

המסע – מדריך מעשי לריפוי ולשחרור

ברנדון בייס
the-journey

ברנדון בייס היתה מורה למודעות ולריפוי הוליסטי, תלמידה של דיפאק צ'ופרה, ואסיסטנטית של אנטוני רובינס, כאשר אובחן ברחמה גידול מסוכן בגודל כדורסל. מתוך החלטה נחושה להירפא באופן טבעי, סירבה להתאשפז מיד ולעבור ניתוח שהוגדר כדחוף ביותר.

בכוחות נפש מיוחדים, ומתוך הכרות עם תחומי ריפוי הוליסטי שונים, היא אירגנה לעצמה סדרת טיפולים לניקוי הגוף מרעלים. במהלך עיסוי היא נקלעה למסע עמוק אל תוך עצמה, בו נחשף בפניה השורש הנפשי של מחלתה. ששה שבועות וחצי לאחר מכן, לא נשאר זכר לגידול.

מחיר קטלוגי: 79 ש"ח
מחיר הנחה: 59 ש"ח

 

המסע לילדים
שחרור הפוטנציאל הזוהר של ילדיכם

ברנדון בייס
המסע לילדים
בעקבות שיטת הריפוי המתוארת ברב-המכר העולמי המסע, פיתחה ברנדון בייס תהליך מסע לעבודה עם ילדים. תהליך זה מאפשר לעזור לילדים לשחרר את הניצוץ הזוהר המולד שלהם, ולבטא במלואן את היכולות הטבעיות שלהם.

הספר מביא סיפורי מקרים רבים להמחשת התהליך, וכולל שני תהליכי עבודה מלאים המותאמים במיוחד לשתי קבוצות גיל.

באמצעים פשוטים תוכלו לעזור לילדיכם לשחרר חסימות רגשיות ובעיות פיזיות שמטרידות אותם ומפריעות להם. ספר מעורר השראה להורים, למורים ולמטפלים, ולכל מי שעובד עם ילדים ונוער.

מחיר קטלוגי: 84 ש"ח
מחיר הנחה : 59 ש"ח

תודעה – המטבע החדש

ברנדון בייס וקווין בילט
תודעה - המטבע החדש

אנו שמחים לבשר על יציאתו של ספרה החדש של ברנדון בייס, בצוותא עם קווין בילט – "תודעה – המטבע החדש".

מחיר קטלוגי: 79 ש"ח
מחיר הנחה : 59 ש"ח

להלן קטע מההקדמה לספר:

עמוק בתוך כולנו קיים פוטנציאל זוהר, כוח-חיים היכול לחולל נסים, גאונות יצירתית היכולה להשיב על שאלותינו העמוקות ביותר ולהביא פתרונות רבי-השראה לקשיים המכבידים ביותר, אהבה אשר יכולה לרפא הכל, שלום אשר קורא תיגר על כל הגבולות המפרידים. כשאנו נולדים, החיים מעניקים לנו דרכון בו כתובות המילים, “אתם זוהרים, מוכשרים, מלאי-חסד. אתם כאן כדי לקחת חלק בריקוד המדהים של יצירת ההגשמה המשותפת. אתם ראויים לחיות חיי-שפע מתוך חופש, שלמות ומודעות, ואתם מוזמנים לשרת ולהזין את החיים, כחלק מהחיים. יש לכם כל-כך הרבה להציע, ואתם יותר מאשר כשירים לתפקיד אשר החיים מציעים לכם."

לפרטים נוספים ולהזמנות: 1-800-773355

2 תגובות לפוסט "ספרים"

 1. שרה נחמן הגיב:

  שלום
  ברצוני לרכוש כמה ספרים לכמה כתובות בארץ )3-5 בערך…השאלה אם אפשר לעשות לי מחיר שזה יהיה אפשרי עבורי.
  תודה!

  • סדנאות המסע הגיב:

   שלום שרה נחמן,
   איננון מוכרים ספרים אלא באירועים של המסע. מכירת הספרים נעשית בחנויות הספרים ודרך הוצאת פראג 1-800-773355 או http://www.prag.co.il את מוזמנת ליצור איתםן קשר, הם מבצעים היום משלוחים

כתיבת תגובה